Підтвердження національності

Перевірка та підтвердження національної приналежності пращурів

Перевірка національної приналежності предка – дуже поширена послуга в сфері архівної пошуку. Мета звернення у таких випадках може бути різною:

 

Найбільш поширені запити щодо підтвердження польських і єврейських коренів. Тут слід пам’ятати, що ця послуга залежить безпосередньо від законодавства Польщі та Ізраїлю, адже кожна держава прописує свої правила для отримання посвідки на проживання та громадянства.

Єврейського коріння

Польське коріння

У процесі підтвердження будь-якої національності Ви можете зіткнутися з низкою проблем:

 

Наша компанія пропонує Вам професійний пошук документів для підтвердження національності. Середня вартість послуги пошуку пакету таких документів становить 300-500 $.

Ціни

Часті запитання

Законодавство Ізраїлю передбачає певні обмеження по кількості поколінь. Зазвичай для єврейського коріння є актуальним максимум третє покоління – Ваші бабусі і дідусі.

Для підтвердження коріння необхідно, щоб у документі була вказана відповідна національність. Дореволюційні метричні книги для підтвердження національності зазвичай не підходять, виключення – метрики синагог.

 

Максимально допустима глибина – четверте покоління.

Тобто поляками мають бути або хтось із Ваших батьків, або хтось із Ваших бабусь і дідусів, або двоє із прабабусь і прадідів у будь-якій комбінації.

Для польського коріння не підходять метричні записи про хрещення дитини в костелі, бо там не вказується національність. Всі документи мають бути не старші 1920х років.

 

Блог