Підтвердження родинних зв’язків

Документи про народження, шлюб, смерть, розлучення Ваших предків

Послуга, яка дозволяє вирішити дуже різнопланові питання. Вона дуже затребувана в юридичній площині, коли нашим клієнтам, до прикладу, потрібно довести родинні зв’язки з померлою особою для коректного вступу у права спадщини або для поховання померлого поруч з його батьками. Також отримання такого документа дозволить заповнити «білу пляму» в історії сім’ї – встановити точну дату, по-батькові, дівоче прізвище та інші деталі, які Ви давно хотіли з’ясувати. Крім цього, зазвичай зі стадії збору пакету документів, що підтверджують родинні зв’язки, починаються великі генеалогічні проекти з дослідження історії роду.

Говорячи про типи документів, які є ключовими для підтвердження кровного споріднення, варто наголосити, що основних їх є 2 види:

 

Відрізняються вони між собою досить суттєво. Спільна риса ж одна – і той, і той тип документів містить інформацію про акти цивільного стану.

 

Особливості метричних книг:

Православна метрична книга (1913)

Римо-католицька метрична книга (1863)

Греко-католицька метрична книга (1846)

Лютеранська метрична книга (1899) 

Юдейська метрична книга (1913)

Особливості актових книг РАЦС:

Запис про народження в книзі РАЦС (1935)

Запис про розлучення у книзі РАЦС (1928)

Запис про шлюб із книги РАЦС (1935)

Запис про смерть у книзі РАЦС (1934)

Вартість отримання одного документу в цій категорії послуг – 100-150 $.

Ціни

Часті запитання

Для цього необхідно відшукати її документ про шлюб

Потрібне Ваше свідоцтво про народження, документ про народження того з батьків, якому дід є батьком. Якщо дід зі сторони мами, потрібно також свідоцтво про шлюб мами, що підтверджує зміну її прізвища. У документі про народження батька чи мами будуть записані їхні батьки, що дозволить вибудувати ланцюжок від Вас до діда.

Важливо! Дід має бути записаний батьком у документі про народження своєї дитини, бо якщо Ваша бабуся у РАЦСі не вказала батька, коли записувала дитину, замість нього у документі буде поставлений прочерк і це автоматично позбавить Вас можливості отримувати на цю людину документи у РАЦСі та ряді інших структур.

 

Блог