Генеалогічні дослідження

Повноцінне дослідження різних гілок Вашого роду

Генеалогія – одна з найбільш цікавих галузей в історичній науці. Якщо говорити про різновиди генеалогії, основних їх можна виділити 2 – комерційна й академічна. Академічна генеалогія відноситься до сфери інтересу професійних істориків, які детально вивчають, наприклад, конкретний князівський чи шляхетський рід із науковою метою. Комерційна ж генеалогія направлена першочергово на вивчення родоводів середньостатистичних громадян, предки яких можуть бути представниками дуже різних суспільних верств.

Наша компанія пропонує проведення масштабного генеалогічного дослідження у декількох варіаціях:

Закономірним може бути питання про те, для чого варто займатися таким специфічним і найчастіше не бюджетним пошуком даних про померлих предків. Однієї однозначної відповіді в даному випадку бути не може, адже кожен наш клієнт бачить у цьому свій сенс.

Схематично можна розділити запити замовників на 2 категорії в залежності від поставлених цілей:

Говорячи про утилітарний аспект, варто згадати, що вивчення історії свого роду дозволяє з’ясувати національність, встановити документальне підтвердження родинних зв’язків, підтвердити або спростувати сімейні історії та легенди тощо.

Істотна частина клієнтів звертається за послугами генеалогів швидше через сентиментально-психологічний аспект. Зокрема, їх може підштовхувати до вивчення сімейної історії азарт, інтерес, відчуття невиконаного обов’язку перед літніми родичами, які багато років живуть із мрією відшукати якийсь документ або встановити певний факт.

Вивчення родоводу особи використовується також як специфічна практика в психіатрії, що дозволяє лікарю виявити і проаналізувати ту чи іншу сімейну травму, комплекс, знайти камінь спотикання в біографії пацієнта. Психогенеалогія не є широко поширеною практикою, але її прийоми можуть мати позитивний вплив на пошук шляхів лікування певного розладу.

Закономірним буде питання про те, як реалізується на практиці проведення масштабного генеалогічного дослідження. Ми надаємо замовнику план робіт, аналізуємо базу джерел (стан їх збереженості, місце знаходження і т.д.), опрацьовуємо документи, готуємо звіт із виписками і фотокопіями. На всіх етапах проведення дослідження клієнт у будь-який момент може отримати зворотній зв’язок від фахівця, який працює над його родоводом.

На фінальній стадії роботи наша компанія може запропонувати візуалізацію результатів проведеної роботи у вигляді схеми родового дерева, яку можна оформити за бажанням клієнта у вигляді плаката, картини в рамі і т.д. Також можна підготувати родову книгу в різних варіантах обкладинки (дерево, шкіра).

Замовивши повне дослідження свого роду, Ви отримаєте не тільки звіт і схему дерева, а і також набагато більш важливі результати – знання про історію своєї сім’ї, уточнення, спростування або підтвердження сімейних легенд. Генеалогія дозволяє відчути особливу єдність з предками, яких Ви не бачили або не пам’ятаєте.

Вартість генеалогічного дослідження варіюється в залежності від кількості досліджуваних гілок роду, обсягів переглянутих архівних матеріалів, необхідності відряджень для очного відвідування архівів тощо.

Ціна дослідження стартує, як правило, від 800 $ за невелике дослідження і може досягати декількох тисяч $. Наша компанія пропонує також пакети послуг, які дозволять замовити комплексний пошук за вигіднішою ціною.

Ціни

Часті запитання

На це впливають такі фактори як: кількість досліджуваних родових ліній, об’єм архівних джерел, хронологічні рамки документів, “глибина” пошуку, необхідність відряджень.

 

Дослідження по одному прізвищу із Вашого роду

Залежить від об’єму досліджуваних джерел, кількості родових ліній, доступу до джерел. Орієнтовно 2-4 місяці

 

Блог